Телефон для справок:
(050) 445°77°85
On-line On-line
21 Сентябрь 2016 21:01

» Новости

» Ціни на газ природний для побутових споживачів

Згідно з пунктом 13 Положення з 1 травня 2016 року по 31 березня 2017 року (включно) діє гранична роздрібна ціна на природний газ для побутових споживачів у розмірі 6,879 гривні за 1 куб. метр.

Відповідно до пункту 18 цього Положення Міненерговугілля оприлюднює всю інформацію щодо розрахунку визначених Положенням цін, а також іншу інформацію стосовно поступового приведення цін на природний газ для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) та виробників теплової енергії до ринкового рівня на власному офіційному веб-сайті.

Ціна природного газу, за якою постачальник "останньої надії" постачає природний газ споживачу, повинна бути не вище ніж на 5 % від максимальної ціни, яка склалась на ринку природного газу за попередній місяць (пункт 11 розділу V Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496).

В рамках здійснення моніторингу рівнів цін на ринку природного газу Регулятор щомісячно публікує максимальну ціну на природний газ (без урахування податку на додану вартість, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами), яка склалась на ринку природного газу для споживачів.

Порядок проведення розрахунків за спожитий природний газ у разі використання загальнобудинкових вузлів обліку природного газуврегульований Тимчасовим положенням про порядок проведення розрахунків за надання населенню послуг з газопостачання в умовах використання загальнобудинкового вузла обліку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2002 N 620 (зі змінами).

?>